Popunder

Alexa Üyelik İşlemleri + Site Doğrulama Resimli Anlatım

Bu makalemde alexa üyelik işlemlerini anlatacağım sizlere arkadaşlar. Kayıt olmanız halinde blogunuzun için + bir değer olacak hitinizin artmasına katkı sağlayacak bir durum.
Share it:
Alexa Üyelik İşlemleri + Site Doğrulama Resimli Anlatım

Bu makalemde alexa üyelik işlemlerini anlatacağım sizlere arkadaşlar. Kayıt olmanız halinde blogunuzun için + bir değer olacak hitinizin artmasına katkı sağlayacak bir durum.

Öncelikle -" www.alexa.com" adresine girin. Sağ üst köşede Create an Account seçeneğine tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir menü çıkacak.eposta adresine gelen doğrulama linkine tıklayın.


Bu işlemleri yaptıktan sonra sıra geldi blogumuzu alexa sitesine tanıtmaya. Üye girişi yapıyorsunuz.

Aşağıdaki ekranda kodları görüyorsunuz o kodların arasında kırmızı yazılar var  kırmızı yazıları silip kodları kopyalayın şablon - htmlyi düzenle - <head> </head> etiketlerin arasına  yerleştireceksiniz. Yerleştirdikten sonra aşağıdaki resimde yazılanı uygulayın.

Daha Sonra...


Karşınıza çıkan ekranda site tittle yazan yere sitenizin ismini ve açıklamasını yazınve diğer boşluklarıda istediğiniz gibi doldurun.. işlem bu kadar.

Alexa Üyelik Örneği:

Umarım işinize yarar bu konu olmuştur..

Share it:

İpuçları

Post A Comment:

0 comments:

1- Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2- Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3- Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4- Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.