Popunder

Google Adsense Ban Sorgulama

Eminim birçok kişi adsense beni onaylamadı diye dert ediniyordur. Aslında bende çabalıyorum adsense beni kabul etsin diye ama
Share it:
Google Adsense Ban Sorgulama
Eminim birçok kişi adsense beni onaylamadı diye dert ediniyordur. Aslında bende çabalıyorum adsense beni kabul etsin diye ama bir türlü kabul edilemedik. Öncelikle en büyük sorunu kaldıralım aklımızdan google adsense ailesine belki banlandığınız için kabul edilmiyorsunuz. Hiç kimsenin bu olayı yaşamasını istemem herkes kazansın, gelelim google adsense sizi banlamış mı? yoksa banlamamış mı? hemen öğrenelim. Aşağıdaki vermiş olduğum linke tıklayın.

Bu siteye giriş yapın Google Adsense Ban Sorgulama sitenizin ismini yazın submit dedikten sonra active yazısı çıkarsa banlanmamışsınızdır. Eğer banned uyarısı verirse banlanmışsınızdır.

Share it:

Blogger İpuçları

Post A Comment:

3 comments:

  1. Sen şimdi banlımısın.Ben kontrol ettim blogunu ban yok.Ve sen de ortada yoksun.

    YanıtlaSil
  2. Al işte reklamlarını bitirdim.Hayırlı olsun.Adsense içerik politikalarına uymaya çalış.Yoksa bu reklamları bir daha göremezsin.Özgün içerik yazılarına devam et.Eğitici ve öğretici olmaya çalışırsan başaran sen olursun.Canım kardeşim.Kolay gelsin.

    YanıtlaSil
  3. Sağol abi ben banlı değilim zaten dediklerine uymaya çalışıyorum

    YanıtlaSil

1- Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2- Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3- Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4- Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.