Alexa Traffic Rank Nedir? Açıklama

Advertisemen
Alexa Traffic Rank  Nedir? Açıklama
Alexa traffic rank nedir? Alexa web sitelerini ziyaretçi sayılarıyla izleyen ve sitenize ziyaretçi sayısına göre rank veren bir sistemdir. Sitenizi ne kadar çok kişi ziyaret ederse traffic rank değeriniz bir o kadar artış gösterir. Alexa sitenizi 20 milyon site arasından sıralamaya koyar.
Traffic rank değeriniz ne kadar artış gösterirse ziyaretçi sayınız daha da fazla olacaktır. Siteniz dünya sıralamasında kaçıncı sırada öğrenmek için linke tıklayın www.alexa.com/siteinfo 

Sıralamada 2 milyondan büyük bir sonuç aldıysanız ziyaretçi sayınız çok çok az demektir. Ama üzülmeyin zamanla sitenizin sıralamasında artış olacaktır. Fakat sitenizi devamlı güncel tutmalısınız zaman buldukça konu veya yazı yazmalısınız.

Not: Alexa sitesine kayıt olun ve sitenizi alexa'ya tanıtın alexa toolbar kurun alexa traffic rank logosunu sitenize ekleyin bunları yaparsanız alexa sitenizi daha da çok sevecektir.

Advertisemen

Disclaimer: Gambar, artikel ataupun video yang ada di web ini terkadang berasal dari berbagai sumber media lain. Hak Cipta sepenuhnya dipegang oleh sumber tersebut. Jika ada masalah terkait hal ini, Anda dapat menghubungi kami disini.
Related Posts
Disqus Comments