Alexa Üyelik İşlemleri + Site Doğrulama Resimli Anlatım

Advertisemen
Alexa Üyelik İşlemleri + Site Doğrulama Resimli Anlatım

Bu makalemde alexa üyelik işlemlerini anlatacağım sizlere arkadaşlar. Kayıt olmanız halinde blogunuzun için + bir değer olacak hitinizin artmasına katkı sağlayacak bir durum.

Öncelikle -" www.alexa.com" adresine girin. Sağ üst köşede Create an Account seçeneğine tıklayın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir menü çıkacak.eposta adresine gelen doğrulama linkine tıklayın.


Bu işlemleri yaptıktan sonra sıra geldi blogumuzu alexa sitesine tanıtmaya. Üye girişi yapıyorsunuz.

Aşağıdaki ekranda kodları görüyorsunuz o kodların arasında kırmızı yazılar var  kırmızı yazıları silip kodları kopyalayın şablon - htmlyi düzenle - <head> </head> etiketlerin arasına  yerleştireceksiniz. Yerleştirdikten sonra aşağıdaki resimde yazılanı uygulayın.

Daha Sonra...


Karşınıza çıkan ekranda site tittle yazan yere sitenizin ismini ve açıklamasını yazınve diğer boşluklarıda istediğiniz gibi doldurun.. işlem bu kadar.

Alexa Üyelik Örneği:

Umarım işinize yarar bu konu olmuştur..

Advertisemen

Disclaimer: Gambar, artikel ataupun video yang ada di web ini terkadang berasal dari berbagai sumber media lain. Hak Cipta sepenuhnya dipegang oleh sumber tersebut. Jika ada masalah terkait hal ini, Anda dapat menghubungi kami disini.
Related Posts
Disqus Comments