Snow Bros Nick & Tom Atari Oyunu (Nostalji)

Advertisemen
Snow Bros Nick & Tom Atari Oyunu (Nostalji)
Snow Bros Nick & Tom Atari Oyunu (Nostalji)
Birazda çocukluğumuza dönelim, 1990'ların atari oyunu olan "Snow Bros" çok beğenerek oynadığım oyunlardan bir tanesi bu oyunu paylaşmamın sebebi yıl 2013 hala sıkılmadan oynadığım oyunlar arasında umarım sizde beğenirsiniz. Eğlenceli anlar diliyorum...


Oyundan Görüntüler

Snow Bros Nick & Tom

Snow Bros Nick & Tom 1

Snow Bros Nick & Tom 2

Snow Bros Nick & Tom 3

Snow Bros Nick & Tom 4

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7 / Vista / XP
İşlemci : Pentium tümü
Ram : 64 Mb
Gereken Hard Disk Alanı : 10 Mb
Ses Kartı : DirectX 9 uyumlu
Video kartı : 64 Mb ve üzeri
DirectX : 9 veya Üzeri
Klavye ve mouse

Not: Oyunu açmak için snow bros rar dosyasını çıkarın. "Sega" yazan exe dosyasına tıklayıp açılan ekranda sol üst köşede "Dosya" yazan seçeneğe tıklayın açılan menüden "Oyunu Aç" seçeneğine tıklayıp "Snow Bros" zip dosyasını seçin ve aç butonuna basın oyun açılacaktır. 

Önemli: İndirme linkine tıklayın "5'ten geriye" saniye sayacaktır. Bekleyin ve "Reklamı Geç" dedikten sonra oyunu indirebilirsiniz.

Snow Bros [Sega Emulator Versiyonu]

Snow Bros [Pc Kurulum Versiyonu]

DipNot: "Pc Kurulum" versiyonu bilgisayarınıza kurup direkt olarak oynayabilirsiniz. "Sega Emulator" versiyonu ise oyunu emulator yardımıyla oynarsınız. Anlamadığınız veya oyunu açamadığınız takdirde yorum bırakın. 

Advertisemen

Disclaimer: Gambar, artikel ataupun video yang ada di web ini terkadang berasal dari berbagai sumber media lain. Hak Cipta sepenuhnya dipegang oleh sumber tersebut. Jika ada masalah terkait hal ini, Anda dapat menghubungi kami disini.
Related Posts
Disqus Comments