Line 3.9.3 Apk

Advertisemen
Line 3.9.3 Apk
Line 3.9.3 Apk [Ücretsiz İletişim]
Hiçbir sınır yok! İstediğiniz kadar arama yapın ve mesaj gönderin! 
LINE, ne zaman isterseniz ve nerede olursanız olun, günün 24 saati Ücretsiz arama yapabileceğiniz ve mesajlaşabileceğiniz bir iletişim uygulamasıdır.

LINE dünya çapında 310 milyonu aşkın kullanıcıya sahiptir ve 231'den fazla ülkede kullanılmaktadır!

LINE 52 ülkede en çok indirilen uygulamalarda birinci olmuştur, bu ülkeler arasında Japonya, Tayland, Tayvan, İspanya, Çin, Endonezya, Singapur, Hong Kong, Malezya, Hindistan, İsviçre, Suudi Arabistan, Meksika, Rusya, Makao, Birleşik Arap Emirlikleri ve daha birçok ülke bulunmaktadır!

Yeni Özellikleri
Görüntülü Arama
Artık LINE ile Görüntülü Arama yapabilirsiniz! Uzaktaki arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle konuşmaktan iş toplantıları yapmaya kadar her konuda harikadır.

Özellikleri Hakkında Daha Fazlası:
Ücretsiz Sesli Arama ve Görüntülü Arama!
Android'unuzda LINE varsa, ne zaman isterseniz ve nerede olursanız olun ücretsiz, yüksek kaliteli sesli arama ve görüntülü arama özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Canınız istediği kadar konuşun, en güzel kısmı ise, tamamen ücretsiz!
Uluslararası aramalar da ücretsizdir.

Mesajlar Size Çabucak Ulaşır!
Arkadaşlarınıza e-posta/sms göndermek yerine, renkli simgeler, fotoğraflar hatta konum bilginizle birlikte kolayca mesaj göndermek için LINE'ın mesajlaşma özelliğini kullanın.
Etiketler ve emoji yoluyla kendinizi ifade edin.
Fotoğraf ve sesli mesajları kolayca gönderin.
Bilgisayarlarda ve akıllı tabletlerde kullanılabilir

İletişimi Daha Eğlenceli ve Pratik Hale Getirir
Zaman Tüneli özelliğiyle, yaptıklarınızı metin, fotoğraf, video, etiket ve hatta konum bilginizle birlikte arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızın gönderdiklerini de kaçırmayın!

En sevdiğiniz karakterleri Etiket Mağazasında Bulabilirsiniz!
Dünya çapında ünlü karakterlerin komik ve eğlenceli etiketlerini bulacaksınız!

Size LINE'ın Resmi Hesabından Faydalı Bilgiler Gönderilecek
Bu Resmi Hesaplardan birini eklediğinizde seçtiğiniz ülkenin ünlülerinden orijinal mesajlar alabilirsiniz. 
Tüm diğer uygulamalar gibi veri transfer ücreti ortaya çıkabilir.Bu hizmetleri sınırsız mobil tarife ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Gerekli Android işletim Sistemi: 2.1+

Ekran Görüntüleri

LineLine

LineLine

LineLine

Tanıtım VideosuÖnemli: İndirme linkine tıklayın "5'ten geriye" saniye sayacaktır. Bekleyin ve "Reklamı Geç" dedikten sonra oyunu indirebilirsiniz.

Boyut: 18.5Mb Apk


Advertisemen

Disclaimer: Gambar, artikel ataupun video yang ada di web ini terkadang berasal dari berbagai sumber media lain. Hak Cipta sepenuhnya dipegang oleh sumber tersebut. Jika ada masalah terkait hal ini, Anda dapat menghubungi kami disini.
Related Posts
Disqus Comments