Popunder

Alexa Traffic Rank Nedir? Açıklama

Alexa traffic rank nedir? Alexa web sitelerini ziyaretçi sayılarıyla izleyen ve sitenize ziyaretçi sayısına göre rank veren bir sistemdir. Sitenizi ne kadar çok
Share it:
Alexa Traffic Rank  Nedir? Açıklama
Alexa traffic rank nedir? Alexa web sitelerini ziyaretçi sayılarıyla izleyen ve sitenize ziyaretçi sayısına göre rank veren bir sistemdir. Sitenizi ne kadar çok kişi ziyaret ederse traffic rank değeriniz bir o kadar artış gösterir. Alexa sitenizi 20 milyon site arasından sıralamaya koyar.
Traffic rank değeriniz ne kadar artış gösterirse ziyaretçi sayınız daha da fazla olacaktır. Siteniz dünya sıralamasında kaçıncı sırada öğrenmek için linke tıklayın www.alexa.com/siteinfo 

Sıralamada 2 milyondan büyük bir sonuç aldıysanız ziyaretçi sayınız çok çok az demektir. Ama üzülmeyin zamanla sitenizin sıralamasında artış olacaktır. Fakat sitenizi devamlı güncel tutmalısınız zaman buldukça konu veya yazı yazmalısınız.

Not: Alexa sitesine kayıt olun ve sitenizi alexa'ya tanıtın alexa toolbar kurun alexa traffic rank logosunu sitenize ekleyin bunları yaparsanız alexa sitenizi daha da çok sevecektir.

Share it:

İpuçları

Post A Comment:

0 comments:

1- Yaptığınız yorumun, yazıyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2- Yazım ve dilbilgisi konusundaki hassasiyetinizi yorumlarınızda da gösteriniz.
3- Her zaman nazik bir üslup kullanmaya özen gösteriniz.
4- Yukarıdaki kurallardan herhangi birine uymamanız durumunda, site sahibi yorumunuzu yayınlama ya da yayınlamama hakkına sahiptir.